PRODUKTY

SŁODYCZE

Słodkości to nasz świat. Oferujemy słodycze markowych producentów polskih, tak jak i zagranicznych: Ferrero, Nestle, Mondelez, Storck, Masterfood, Quality Street, Tago, Skawa, Wawel, Wedel i td. Nasza oferta to bogaty zbiór słodyczy, których jakość jest wprost unikalna, co zostało zauważone i potwierdzone przez naszych odbiorców. Jednak jakość oraz smak potrafią bronić się same i jesteśmy przekonani, że cała paleta produktów jest czymś, dzięki czemu szerokie grono odbiorców stale się powiększa.

NAPOJE

Hurtowa sprzedaż napojów, dogodne warunki współpracy, atrakcyjne ceny i promocje. Oferujemy szerokie portfolio najwyższych marek, tak jak: Coca Cola, Pepsi, Orangina-Schweppes, Red Bull, XL energy drink, Shark, Hortex, Tymbark, Evian, Krynka, Jacobs, Masterfood, i td. Nasze napoje pochodzą przeważnie z polskich źródeł i od polskich producentów, którzy wydobywają wodę lub produkują napoje od wielu wielu lat, co daje nam pewność iż oferowane wody oraz napoje są najwyższej jakości.

KOSMETYKI I CHEMIA GOSPODARCZA

Czy poszukujesz środków czystości do domu? Potrzebujesz ilości hurtowych? U nas znajdziesz wszystkie produkty do czyszczenia i higieny, kosmetyki, których potrzebujesz. W naszej ofercie znajdują się produkty znanych producentów takich jak: Henkel, Unilever, Procter&Gamble, SC Johnson, Colgate-Palmolive, Benkiser, Frosh, J&J, Cussons i wiele innych. Znajdą Państwo wśród nich wszelkiego rodzaju produkty do mycia lub prania, płyny i żele do sanitariatów, płyny do szyb i luster, mleczka i proszki do czyszczenia, odświeżacze powietrza, płyny do mycia naczyń, mydła w kostce oraz w płynie, pasty do zębów, szampony do włosów, kremy itp. oraz papiery toaletowe domowego użytku.

ETYKIETY I NAKLEJKI

Jednym z najważniejszych sposobów wypracowania lojalności klientów jest oferowanie możliwości personalizacji produktów. W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku, posiadamy w ofercie i etykiety samoprzylepne, naklejki, drukowanie i dostosowane do potrzeb naszych klientów. Posiadamy własną drukarkę i zespół do przygotwywania, pakowania i oklejania towarów, wszystko z gwarantowaną dokładnością, szybko i po niskiej cenie.. Taka przesyłka daje do zrozumienia klientowi, że jest wyjątkowy. 
Copyright ©2019 Pamar.biz.pl, Wszelkie Prawa Zastrzeżone